Godziny otwarcia: Pon-Pt:  9:00 - 17:00  

Zdjęcia i kolory

Rzeczywisty kolor towaru

Nasz sklep i marka sportistyl dokłada wszelkich starań by odzwierciedlać naturalne kolory sprzedawanych towarów, jednak mimo wszystko niektóre kolory na zdjęciach mogą przybierać inne odcienie niż w rzeczywistości w zależności od rodzaju oświetlenia (światło dzienne lub sztuczne). W opisie towaru zawsze podajemy właściwy kolor towaru.

W trosce o bardzo dokładne zaprezentowanie towaru, wszystkie nasze zdjęcia mogą być „zoomowane” czyli powiększane aby Klient mógł dokładnie obejrzeć jakość wykończenia oraz detale.

Minimalne różnice kolorystyczne mogą wynikać z indywidualnych ustawień i kalibracji kolorów na monitorze Klienta. Monitory LCD wyświetlają bardzo żywe kolory.

Wszystkie zdjęcia produktów znajdujące się w naszym sklepie robione są profesjonalnym sprzętem fotograficznym. Prezentowane zdjęcia w ofercie to REAL FOTO.

produkty

Prawa autorskie

Sport i Styl Mariusz PIetrzkowkowski jest właścicielem wszystkich zdjęć produktowych, grafik, logotypów oraz posiada do nich pełne prawa autorskie. Sport i Styl Mariusz PIetrzkowkowski posiada również odpowiednie licencje do używania zdjęć wykorzystanych do tworzenia bannerów reklamowych. Ich kopiowanie, przerabianie, udostępnianie i publikowanie oraz wykorzystywanie w celach sprzedażowych jest zabronione i grozi sankcjami karnymi. Sport i Styl Mariusz PIetrzkowkowski nie zezwala na ich używanie, rozpowszechnianie i dystrybuowanie bez wiedzy i zgody pisemnej pod rygorem roszczeń z tytułu łamania praw autorskich i dopuszczania się kradzieży własności intelektualnej.

NEWSLETTER

Zapisz się do Newslettera